Mamy przyjemność przedstawić Państwu Zakład Wielobranżowy "Galwanizernia" Sp. z o.o. w Żaganiu oraz zaoferować jego możliwości produkcyjno-usługowe.


Zakład nasz jest firmą prywatną od 1991 roku.
Jako firma rodzinna działamy na rynku polskim i zagranicznym od ponad 20 lat, kontynuując ponad 60-letnią tradycję w dziedzinie galwanotechniki. Najważniejszym atutem naszego przedsiębiorstwa są nowoczesne i innowacyjne linie technologiczne w pełni skomputeryzowane i zautomatyzowane o wysokiej wydajności, a także wysoko wykwalifikowana kadra. Zakład świadczy usługi w zakresie pokryć galwanicznych:
  • cynkowanie z pasywacją wolną od chromu sześciowartościowego, wykonywanych na zawieszkach i urządzeniach obrotowych,
  • powłoki stopowe cynkowo-niklowe z pasywacją czarną wolną od chromu sześciowartościowego wykonywana na urządzeniach obrotowych,
  • powłoki stopowe cynkowo-niklowe z pasywacją transparentną wolną od chromu sześciowartościowego wykonywane na zawieszkach,
  • niklowanie i chromowanie dekoracyjne na stali i stali kwasoodpornej wykonywane na automatycznej linii zawieszkowej,
  • niklowanie i chromowanie satynowe chrom matowy na stali.
Nawiązaliśmy stałą wieloletnią współpracę z firmami niemieckimi, japońskimi oraz z firmą amerykańską, dla których to firm cynkujemy i chromujemy produkowane przez nich części do samochodów marki Mercedes, BMW, VW, Audi, Peugeot, Toyota i innych znanych firm motoryzacyjnych. Chromujemy również części motocykli BMW.

Aby zapewnić wysoką jakość usług produkcyjnych wykorzystujemy technologie i środki chemiczne renomowanych firm. Współpracujemy w tym zakresie m.in. z firmą Atotech i Schloeter.

Dewizą naszego przedsiębiorstwa jest maksymalne zadowolenie klienta.
Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949:2009, który jest gwarantem wiarygodności i rzetelności świadczonych usług. Zakład nasz posiada pozwolenie zintegrowane dotyczące ochrony środowiska wydane przez Wojewodę Lubuskiego.

Jesteśmy w pełni przekonani, że możemy wywiązać się z każdego zamówienia, co pozwala nam złożyć Państwu powyższą ofertę oraz zaprosić do współpracy.


Miło Nam poinformować, iż Nasza firma otrzymała dofinansowanie na realizację projektu 8.2 pt. "Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami" z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013. Szczegóły